O nas

PRIME QUALITY BEARINGS Sp. z o.o.

WIZJA

Pragniemy być wysoce skuteczną, elastyczną i szybko rozwijającą się organizacją zamierzającą w ciągu najbliższych 10 lat stać się niekwestionowanym liderem w sprzedaży i dystrybucji łożysk tocznych oraz elementów przenoszenia napędu.

MISJA

Misją firmy PRIME QUALITY BEARINGS Sp. z o.o. w oparciu o znajomość rynku lokalnego jest zapewnienie wszystkim Klientom dostępu do jak najszerszej oferty łożysk tocznych, gwarantując jednocześnie efektywny serwis na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów, stale poszerzamy ofertę produktową, kreując tym samym wartość dodaną dla Klientów, również w nowych obszarach.

O FIRMIE

PRIME QUALITY BEARINGS Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą łożysk oraz elementów przenoszenia napędu. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich firm działających w obszarach przemysłu rolniczego, drzewnego, górniczego, meblarskiego, budowlanego, maszynowego oraz utrzymania ruchu.

Posiadamy ugruntowaną i stabilną pozycję na rynku, wynikającą między innymi z wysokiej jakości produktów, fachowej obsługi Klienta a także sprawnej logistyki. Posiadamy magazyn o powierzchni 6.500 mkw wysokiego składowania, korzystamy ze składu celnego znajdującego się na jego terenie, co przekłada się na efektywne zarządzanie terminowym łańcuchem dostaw. Dzięki laboratorium pomiarowemu, utrzymujemy stałą kontrolę jakości produktów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 4 500 produktów, między innymi łożyska kulkowe, baryłkowe, walcowe, wzdłużne, oprawy łożyskowe, uszczelnienia, nakrętki zabezpieczające, podkładki zębate, tuleje, pasy i wiele innych elementów techniki łożyskowej.

W Polsce jesteśmy głównym dystrybutorem marki CX, która istnieje od 1993 roku i jest bardzo ceniona za wysoką jakość na rynku krajowym i europejskim. Dodatkowo w 2018 roku, staliśmy się autoryzowanym dystrybutorem łotewskiej marki premium BBC-R, posiadającej europejski certyfikat pochodzenia. Oferujemy również inne marki, wiodących producentów światowych.

 

Zapraszamy do współpracy

PRIME QUALITY BEARINGS Sp. z o.o.

ul. Przybyszewskiego 176/178
93-120 Łódź
tel.: 42 231 59 60
e-mail: biuro@pqb.pl

BIURO
tel.: 42 231 59 60
e-mail: biuro@pqb.pl

DZIAŁ HANDLOWY
tel.: 42 231 59 55
e-mail: handel@pqb.pl